Martin Konvička

Výzvy

Nenechat zničit naši zem & Evropu!

Zaplavit naši zemi muslimskými migranty se nepodařilo jen díky občanskému vzepětí z let 2015-16 a následnému zvolení Miloše Zemana prezidentem republiky. Jenže bych rád upozornil, že současný relativní klid je klidem před bouří. Síly, které si přejí rozpuštění evropských národů a jejich specifických zvláštností v beztvaré uniformní mase, se nevzdávají, naopak. Současně většina politiků myslí na vlastní prospěch, odmítá vidět dopředu a chová se, jako by se nic nedělo. Hlavním nebezpečím je snaha změnit pár škrty pera ilegální imigraci za legální - ministr vnitra Metnar nedávno podepsal takzvanou Marakéšskou deklaraci o podpoře migrace z Afriky.

Brusel chystá takzvaný Dublin IV, nařízení, které má vzít státům EU právo rozhodovat o azylové politice. Současně máme uvnitř EU mnohamilionovou mohamedánskou populaci, která se netají se záměrem Evropu ovládnout "dělohami svých žen". Západoevropské mešity a modlitebny fungují jako jádra paralelní společnosti. Ta odmítá evropské zákony a zvyky. Místo nich pěstuje nucené sňatky, mnohoženství, dovoz nezletilých "manželek", faktickou segregaci od domorodé majority. Ruku v ruce s tím jde pronikání ekonomické. Ve školách a v médiích jsou nám vnucovány politická korektnost a multikulturalismus, který je jen zástěrkou pro postupnou náhradu naší kultury středověkým tmářstvím.

Elitám to vyhovuje, protože to vynáší a protože bohatí a mocní věří, že se jich případná islamizace nijak nedotkne. Vše, před čímž jsme před pěti lety varovali, je v západní Evropě realitou. Postupně to přiznávají i politici a novináři, kteří mě ještě včera označovali za extrémistu. Francie a Německo jsou skoro ztraceny. Myslíte, že až přišelci rozvrátí tyto prosperující země, jejich roztahování se zastaví?